Moje konto

Brak produktów w koszyku.

  • Deutsch
  • English

O firmie

zdjkontakt

Firma ALUFOX® jest firmą rodzinną, która powstała w celu wprowadzenia oraz upowszechnienia termoizolacji ALUFOX® na terenie Polski oraz innych państw. Mata ALUFOX® została stworzona przez Witolda Symonajć, który nabył prawa do wyłącznej produkcji i rozpowszechniania termoizolacji ALUFOX®.

Misją naszej firmy jest dbanie o komfort termiczny użytkowników, niezależnie od warunków atmosferycznych czy warunków zewnętrznych. Zależy nam na zwiększeniu świadomości potencjalnych użytkowników w zakresie odbicia ciepła promieniowania i zasad związanych ze stratami ciepła.  Wpływ na te zjawiska poprzez stosowanie maty ALUFOX® pozwala zredukować koszty energii, co pozytywnie wpływa na środowisko naturalne.

Szerokość rolki (120 cm) została dostosowana do technologii płyt gipsowo-kartonowych co zasadniczo ułatwia, przyśpiesza montaż jak również obniża jego koszt. W budownictwie termoizolację ALUFOX® można stosować niemal wszędzie. Ma ona także znaczące zastosowanie w innych gałęziach gospodarki. Krótko mówiąc, tam gdzie jest potrzebna dobra termoizolacja, ALUFOX® wychodzi przed innych.

Najwyższa jakość, najniższa cena i dostawa na wskazany adres w czasie 48 godzin (prosto z fabryki) każdego klienta.

Pracujemy dla komfortu termicznego naszych klientów.

maszyna do prod folii

Skontaktuj się z nami

ico mail

witold@alufox.pl,
sklep@alufox.pl

ico map

ul. Lubelska 27,
10-406 Olsztyn

Do góry